Rádi Vám poradíme!
Po - Pá: 0:00 - 23:00
Zavolejte mi
0 Košík
0
Katalog

KOMUNIKAČNÍ ZAŘÍZENÍ

KCC-500 Fibre Optic čisticí prostředek na čelní straně Čistící prostředek na optické vlákno Čistič kazet Čistič konektoru vlákna Doprava zdarma
KCC-500 Fibre Optic čisticí prostředek na čelní straně Čistící prostředek na optické vlákno Čistič kazet Čistič konektoru vlákna Doprava zdarma
475
Visual Fault Locator 30mW Optical fiber fault test Pen 25-30KM Fiber optic light source Visual Fault Locator Free shipping
Visual Fault Locator 30mW Optical fiber fault test Pen 25-30KM Fiber optic light source Visual Fault Locator Free shipping
490
High Quality 650nm VFL Fiber Optic Cable Tester 30mW Optical Visual Fault Locator
High Quality 650nm VFL Fiber Optic Cable Tester 30mW Optical Visual Fault Locator
487
SC Female -LC male LC -SC flanged adapter male - female optical fiber adapter multi - mode 62.5/125
SC Female -LC male LC -SC flanged adapter male - female optical fiber adapter multi - mode 62.5/125
245
DVP Electrodes fix for Fiber optic fusion splicer DVP-720A/720B/730/730H/750
DVP Electrodes fix for Fiber optic fusion splicer DVP-720A/720B/730/730H/750
281
IDEAL 45-163 Fiber Optic Stripper/Optical Fiber Jacket Stripper 45-163 Stripper / Fiber Optic Stripper/Cleaver/Slitter
IDEAL 45-163 Fiber Optic Stripper/Optical Fiber Jacket Stripper 45-163 Stripper / Fiber Optic Stripper/Cleaver/Slitter
340
ZHWCOMM vysoce kvalitní 4jádrové optické konektory Box FTTH Box Distribuční box z optických vláken Doprava zdarma
ZHWCOMM vysoce kvalitní 4jádrové optické konektory Box FTTH Box Distribuční box z optických vláken Doprava zdarma
408
Mini FTTH Fiber optický měřič spotřeby TL520 -70dBm ~ + 10dBm Optický kabelový tester FC / 2,5mm Univerzální konektor rozhraní
Mini FTTH Fiber optický měřič spotřeby TL520 -70dBm ~ + 10dBm Optický kabelový tester FC / 2,5mm Univerzální konektor rozhraní
415
6COM kompatibilní s Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP transceiver, 1.25G Gigabit RJ45 měděný SFP modul, 1000Base-T 100m
6COM kompatibilní s Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP transceiver, 1.25G Gigabit RJ45 měděný SFP modul, 1000Base-T 100m
385
VFL 20 km Optický vizuální detektor poruchového detektoru ven pw:> 20mW vizuální detektor poruchy
VFL 20 km Optický vizuální detektor poruchového detektoru ven pw:> 20mW vizuální detektor poruchy
351
Doprava zdarma SC female to male FC optické optické hybridní adaptér
Doprava zdarma SC female to male FC optické optické hybridní adaptér
340
FO103-S jednoprňový optický kabelový striptérka Mlýnová svorka Krejčovské frézky FO103-S Miller Odizolovací drát
FO103-S jednoprňový optický kabelový striptérka Mlýnová svorka Krejčovské frézky FO103-S Miller Odizolovací drát
233
50PCS / taška SC APC Simplexní režim Optická vlákna Adaptér SC APC Optická vláknová spojka SC Příruba Fiber SC APC konektor Doprava zdarma
50PCS / taška SC APC Simplexní režim Optická vlákna Adaptér SC APC Optická vláknová spojka SC Příruba Fiber SC APC konektor Doprava zdarma
232
FTTH 650nm 10mW VFL Optický vláknový vizuální detektor poruchy Typ pera Kapesní optický kabelový tester Zdroj červených laserů
FTTH 650nm 10mW VFL Optický vláknový vizuální detektor poruchy Typ pera Kapesní optický kabelový tester Zdroj červených laserů
310
Free Shipping fiber optic tool kits FTTH Pixian fiber stripping two-ports fiber pliers stripper Tool+Kevlar Scissors(3packs)
Free Shipping fiber optic tool kits FTTH Pixian fiber stripping two-ports fiber pliers stripper Tool+Kevlar Scissors(3packs)
499
Free shipping 10 km Visual Fault Locator Fiber Tester Detector FC to LC Adaptor test LC/FC/SC/ST connector
Free shipping 10 km Visual Fault Locator Fiber Tester Detector FC to LC Adaptor test LC/FC/SC/ST connector
435
Fiber optic tool bag FTTH special tool kit fiber / hardware / network tools empty bag 1pcs/lot
Fiber optic tool bag FTTH special tool kit fiber / hardware / network tools empty bag 1pcs/lot
263
NEW Fiber Cleaver Blade for CT-05/CT-06/CT-30 Optical Fiber Cutter
NEW Fiber Cleaver Blade for CT-05/CT-06/CT-30 Optical Fiber Cutter
309
Cheap Cable Slitter 45-163 Coaxial Cable Stripper/Fiber Optic Cable Stripper
Cheap Cable Slitter 45-163 Coaxial Cable Stripper/Fiber Optic Cable Stripper
340
FTTH Splice fiber optic tool kits Covered wire stripping device + Fiber Optic Stripping Tool +Fixedlength rail
FTTH Splice fiber optic tool kits Covered wire stripping device + Fiber Optic Stripping Tool +Fixedlength rail
271
Fiber Optic Connector cleaning tool One-Click Fiber Optic Cleaner Pen 1.25mm LC Cable Connector Fiber Optic Cleaning Pen
Fiber Optic Connector cleaning tool One-Click Fiber Optic Cleaner Pen 1.25mm LC Cable Connector Fiber Optic Cleaning Pen
317
3 sets Fiber Optic Tool Kit with CFS-2 Stripper + Kevlar Rubber Insulated Wire Cutting Scissors + Drop Cable Stripper for FTTH
3 sets Fiber Optic Tool Kit with CFS-2 Stripper + Kevlar Rubber Insulated Wire Cutting Scissors + Drop Cable Stripper for FTTH
405
6COM Compatible for TP-LINK TL-SM311LM, 1000Base-SX Gigabit SFP Mini GBIC Transceiver module, MMF 850nm 550m
6COM Compatible for TP-LINK TL-SM311LM, 1000Base-SX Gigabit SFP Mini GBIC Transceiver module, MMF 850nm 550m
308